Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Ехомед

5,7
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський

Часи роботи:

Пн — Пт: 10:00-17:00 Сб: 10:00-17:00 Н: 10:00-17:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Спеціалізована клініка Ехомед являє собою сучасний діагностичний центр. Прийом тут ведуть два висококваліфікованих доктора, які проводять не тільки діагностику, а й консультацію.

Пацієнти центру Ехомед отримують наступні послуги:

 • Ультразвукове обстеження: щитовидної залози, органів черевної порожнини, грудних залоз, жіночих статевих органів, сечовидільної системи, УЗД вагітних (3D і 4D);
 • Доплерометрия;
 • Ехокардіограма;
 • Первинний лікарський огляд;
 • Консультація генетика.

Переваги медичного центру Ехомед: доброзичливий персонал, прийнятні ціни, гнучка система знижок, гранична уважність до кожного клієнта.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Ехомед, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • УЗД Селезінка
 • Обстеження вагітності 3D
 • УЗД Жовчевий міхур
 • Обстеження вагітності 4D
 • УЗД Щитовидна залоза
 • УЗД Щитовидна залоза із доплерометрією
 • УЗД Печінка
 • УЗД Підшлункова залоза
 • УЗД Нирки
 • УЗД Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка
 • УЗД Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки
 • УЗД Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки із доплерометрією
 • Ехо-КГ
 • Ехо-КГ з доплерометрією
 • УЗД Матка з додатками (трансабдомінальний огляд)
 • УЗД Матка з додатками (трансвагінальний огляд)
 • Обстеження органів малого тазу із застосуванням ТАС, ТВС, доплероматрії
 • Обстеження вагітності ІІІ
 • Обстеження вагітності із доплерометрією
 • Обстеження вагітності із записом
 • Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки у підлітків
 • Нирки, сечовий міхур
 • Нирки, сечовий міхур, передміхурова залоза
 • Нирки, сечовий міхур, передміхурова залоза із доплерометрією
 • Передміхурова залоза
 • Передміхурова залоза, сечовий міхур

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Вероніка
04 січня '18г.
Доброго дня!Вчора я була у клініці "Ехомед" .Записалась на прийом до Прокопчук Наталі на узд за місяць,на 12 год, за день до прийому мені передзвонила консультантка і сказала що я на прийому маю на 11:20. Я прийшла в клініку з купою своїх результатів аналізів , мене закликали в кабінет, я лягла на кушетку, лікарка сиділа за кріслом і 10 хв, говорила по телефону,потім вийшла і пішла далі говорити,11:40 вона прийшла до кабінету де я її чекала 20 хв, вона мене оглянула узд за 5 хв, нічого не кажучи ,я її сама говорила чого менге направили . ВВ кінцевому результаті мене кличе заа собою помічниця лікаря ,на рецепшин,і дає листок де я маю оплатити узд,я ж не того хотіла думала що лікар зі мною після огляду сяде поговорить,скаже що до чого,подивиться мої аналізи, не тут то було!Я вертаюсь назад до кабінету і кажу так і так ,що мене напправила моя лікарка для того щоб ви подивились на аналізи мої .(бо в мене був викидиш на 5 місяці)Вона взяла ті аналізи переглянула зверхньо, взяла простий листок і пиши на направлення ще деяких аналізів, (і в той час помічниця каже до мене ви на консультацію не записуввались ,я їй кажу ні ,але я хотіла бульше шоб вона мене подивитилась на аналізи)дає вона мені ті листки все назад відає,направила мене ще до 3 лікарів дала їхні номери і що я маю здати,(на той час в мене вже були здані ті аналізи, і я їй той результат показувала ,як вона їх дивилась я не знаю,що написала ще раз ті самі))значить так дивилась ,в кінцевому резьтаті Прокопчук говориить до помічниці що в нас далі?- та каже 3Д узд 28 тиждень , (от і ми тут засіли )відповідь лікарки !Їм потрібні гроші і швидкість їхньої роботи,більше пацієнтів більше грошей! Я виходжу і іду за помічницею веде мене на рецепшин переправляє скільки я маю оплатити за прийом я заплатила 650 грн!!!!!!Питається за що?За узд 5 хв,без слів!!!!Чи за консультацію яка тривала 3 хв, і відправила мене на ті самі анвлізи!!ахаха То катора яка бере з бідних,хворих, людей які відчаї, з людей які біди стались в сімях --- друдь море грошей! Знаєте моя думка можна заплатити навіть тих 650 грн., але знати за що!!!Я вийшла і мені покотились сльози,жахливо .....Я не знаю скільки я вже була в лікарів узд,кожний лікар,говорив ,за узд обговорював ,розпитував ,а тут просто подивилась роздрукувала результат узд,і написано в кінці (!!!рекомендація гінеколога)))!!!!вибачась,а від коли в нас від лікаря гінекола узедиста,відправляють на консультацію до гінеколога!!!що за брєд,я такого ще не бачила!!!!ТО виходить так нирки подитись ,платиш, за шлунок окремо платиш,за підшлункову окремо,то узд коштуватиме 2000 грн,за всі органи)))ахахаха Фу гіршої я не бачила ще поліклініки...Не рекомендую туди йти.......бо це шарашкіна кантора
1
Юля
21 вересня '17г.
Була вчора на огляді, на ту годину що записується не проходить огляд, чекала більше пів години, коли зайшла мусила почекати поки лікар по елефону договорить, потім з медсестрами погвоорить, сам огляд тривав близько 5 хв а то й менше, дуже швидко оглянули, дуже швидко все написали . Враження конвеєру склалося, і непродуманої і оптимізованої роботи. Раджу проводити запис не по зошиту а мати для цього електронний календар та купити компютери. А запис проводиться на кожні 10 хв. Була на огляду в Прокопчук Н.
6
Юлія
19 вересня '17г.
Сьогодні мала необережність навідатись в клініку ЕхоМед на скринінг 1 триместру вагітності. По-перше-не приймають по записаному часу. В мене був запис на 12:30, прийшлось чекати близько години. По-друге-нарешті зайшовши в кабінет лікар навідався через 5 хвилин, жувавши щось при цьому. В процесі огляду, Наталя Миколаїіна, обговорювала (навіть сказала б - обсирала) іншу пацієнтку. Далі мені запропонували роздрукувати кольорові фото малечі,на що я (нажаль) погодилась. Вся консультація проводилась мовчки, не враховуючи обговорення іншої пацієнтки, ніхто нічого не поясював. Проте найбільше здивування мене чекало на "касі". При дзвінку на запис мені повідомили, що узд вартуватиме 350 грн. А в результаті вийшло 800! Як виявилось- кольорові фото платні, про що ніхто тебе не попереджає перед цим, консультація теж платна і розшифрування аналізів... чесно кажучи, не рекомендую сюди звертатись
3
Ярина
14 серпня '17г.
Наталія Миколаївна мега професіонал! Дуже подобається обслуговування, якість послуг та компетентність лікаря! Рекомендую!
10
Ольга
25 липня '17г.
Прекрасна клініка!Останні 4 роки ходжу лише сюди.Прекрасні спеціалісти,хороші люди.За ці роки-проходила обслідування і в Наталії Миколаївні,і в Ярослава Миколайовича.Можу сказати,що це Хороші спеціалісти.Асистенти-завжди привітні,уважні.Мене влаштовує повністю усе!Раджу!!!Ну а якщо інколи і доводиться трохи зачекати,то з розумінням потрібно до цього відноситись...Це ж все-таки обслідування,і напевно в процесі роботи можуть виникнути певні запитання,додаткові обставини...Люди,відносьтесь до цього з розумінням! РЕКОМЕНДУЮ!
10
Оля
25 липня '17г.
Дуже хороший спеціаліст Прокопчук Наталя Миколаївна
10
христина
15 липня '17г.
У цьому кабінеті можливо чекати в черзі, але не тому що лікар запізнюється, а тому, що тут працюють кращі спеціалісти Львова, які, деколи, дивляться надзвичайно складні і ургентні випадки поза записом. Була однією із таких пацієнток. Зважаючи на складність вад дитини і численні узд в інших спеціалістів львова, то навіть не порівняти рівень Н. М. Прокопчук з ними. В цьому кабінеті найкращий апарат, на даний момент у Львові.
10
Юрій
11 липня '17г.
Ужас.. черга...взагалі не сподобалось ..не розумію чому туди направляють!!!
1
Богдан
11 липня '17г.
У медичного центру дуже слабка організація як на медичний центр. Запис паціентів веде асистент лікаря в зошит, при чому будучи в транспорті чи ще десь, потім вносить не коректні дані, через що сьогодні втратили півтори години часу. В цьому медичному центрі постійна черга, першого разу коли були в квітні 2017 це аргументували відсутністю електроживлення кілька годин до того. Зараз сталась ситуація яку я описав, нас просто записали не на ту годину про яку ми домовились. До апарату і лікаря притензій немає, все на рівні. Якщо маєте багато вільного часу і не надто вимогливі в ставленні до вас то "Ехомед" ваш вибір. У іншому випадку побережіть час і нерви.
1
Оксана
10 березеня '17г.
Всю вагітність ходжу до Корінця Я. М. Хороший як спеціаліст!! Специфічний як людина, без лишніх емоцій, але може це і добре :)
10
Ліля
17 січня '17г.
Дуже задоволена узедистом Корінець Я.М. хороший спеціаліст.хоча в мене результат був поганий, але він все показав пояснив. Трошки специфічний мені видався і трошки черствим.хоча я просто в такому стані що хотіла трошки мякшого відношення.Але це не заважає бути йому професіоналом.раджу. наступного разу піду також до нього!
10
Наталія
30 грудня '16г.
Дуже професійно
10
Іван
19 листопада '16г.
У Ярослава Миколайовича не існує труднощів інтерпретації результатів дослідження. На особистому прикладі переконався, що виписаний їм висновок може мати вирішальне значення при постановці діагнозу.
7
Александр
16 вересня '16г.
Пришел на диагностику, исследование проводила Прокопчук. Никаких вопросов – хорошее отношение, быстро провела и оформила результаты, доступно все объяснила и ответила на мои вопросы.
9
Назар
03 серпня '16г.
Прокопчук - досвідчений діагност, приємна у спілкуванні жінка. Завдяки її висновкам лікарям буде легко точний діагноз поставити пацієнту, перевірено на собі.
9
Ганна
11 травня '16г.
Знаю Ярослава Миколайовича, як дуже досвідченого лікаря, та виховану людину. Всю вагітність була під його наглядом, задоволена його роботою.
8
Олена
23 березеня '16г.
Найкращий лікар, якого я зустрічала Прокопчук Наталя! Дуже чуйна людина і справжній професіонал! Лікар від Бога! Рекомендую всім, а ослбливо майбутнім мамочкам!
10
Анастасия
11 грудня '15г.
Была на узи в прекрасной клинике. Никаких патологий обнаружено не было. Доктор очень приятный человек, знающий свое дело
10
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
7,0
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-19:00
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-15:00
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
7,3
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-15:00