Ехомед

Пн — Пт: 10:00-17:00 Сб: 10:00-17:00 Н: 10:00-17:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізована клініка Ехомед являє собою сучасний діагностичний центр. Прийом тут ведуть два висококваліфікованих доктора, які проводять не тільки діагностику, а й консультацію.

Пацієнти центру Ехомед отримують наступні послуги:

• Ультразвукове обстеження: щитовидної залози, органів черевної порожнини, грудних залоз, жіночих статевих органів, сечовидільної системи, УЗД вагітних (3D і 4D);
  • Доплерометрия;
  • Ехокардіограма;
  • Первинний лікарський огляд;
  • Консультація генетика.

Переваги медичного центру Ехомед: доброзичливий персонал, прийнятні ціни, гнучка система знижок, гранична уважність до кожного клієнта.

• Ціни на послуги

• УЗД Підшлункова залоза
  • УЗД Нирки
  • УЗД Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка
  • УЗД Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки
  • УЗД Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки із доплерометрією
  • Ехо-КГ
  • Ехо-КГ з доплерометрією
  • УЗД Матка з додатками (трансабдомінальний огляд)
  • УЗД Матка з додатками (трансвагінальний огляд)
  • Обстеження органів малого тазу із застосуванням ТАС, ТВС, доплероматрії
  • Обстеження вагітності ІІІ
  • Обстеження вагітності із доплерометрією
  • Обстеження вагітності із записом
  • Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки у підлітків
  • Нирки, сечовий міхур
  • Нирки, сечовий міхур, передміхурова залоза
  • Нирки, сечовий міхур, передміхурова залоза із доплерометрією
  • Передміхурова залоза
  • Передміхурова залоза, сечовий міхур

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Всю вагітність ходжу до Корінця Я. М. Хороший як спеціаліст!! Специфічний як людина, без лишніх емоцій, але може це і добре :)
Ліля
Дуже задоволена узедистом Корінець Я.М. хороший спеціаліст.хоча в мене результат був поганий, але він все показав пояснив. Трошки специфічний мені видався і трошки черствим.хоча я просто в такому стані що хотіла трошки мякшого відношення.Але це не заважає бути йому професіоналом.раджу. наступного разу піду також до нього!
Наталія
Дуже професійно
Іван
У Ярослава Миколайовича не існує труднощів інтерпретації результатів дослідження. На особистому прикладі переконався, що виписаний їм висновок може мати вирішальне значення при постановці діагнозу.
Александр
Пришел на диагностику, исследование проводила Прокопчук. Никаких вопросов – хорошее отношение, быстро провела и оформила результаты, доступно все объяснила и ответила на мои вопросы.
Назар
Прокопчук - досвідчений діагност, приємна у спілкуванні жінка. Завдяки її висновкам лікарям буде легко точний діагноз поставити пацієнту, перевірено на собі.
Ганна
Знаю Ярослава Миколайовича, як дуже досвідченого лікаря, та виховану людину. Всю вагітність була під його наглядом, задоволена його роботою.
Олена
Найкращий лікар, якого я зустрічала Прокопчук Наталя! Дуже чуйна людина і справжній професіонал! Лікар від Бога! Рекомендую всім, а ослбливо майбутнім мамочкам!
Анастасия
Была на узи в прекрасной клинике. Никаких патологий обнаружено не было. Доктор очень приятный человек, знающий свое дело
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.