Два К

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Два К" спеціалізується на діагностиці, лікуванні захворювань за напрямками гінекології, урології, дерматології та психології. Фахівці клініки мають багаторічний досвід та кваліфікацію.

До послуг пацієнтів надаються:

• УЗД внутрішніх органів, трансвагінальне та трансабдомінальне УЗД;
  • лабораторні дослідженні;
  • консультації фахівців;
  • діагностику вагітності;
  • лікування безпліддя;
  • лікування ІПСШ;
  • лікування інфекційних уражень шкіри, нігтів;
  • лікування урологічних захворювань;
  • психологічний супровід вагітних з ускладненим анамнезом;
  • психологічна підготовка до пологів, сімейних пологів;
  • психологічний супровід вагітності;
  • діагностика рівня готовності та підготовка дитини до навчання у школі;
  • сімейне консультування;
  • розвиток психічних процесів у дітей;
  • робота з складними підлітками та їх сім'ями;
  • психодіагностика та психокорекція за запитом проблеми клієнта.

Переваги медичного закладу — високотехнологічне обладнання, сертифіковані препарати та послуги, конфіденційність та анонімність.

Місцезнаходження медичного центру — вул. Зелена, 51.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Два К, вартість послуг:

• Ультразвукова діагностика органів та систем (трансвагінально та трансабдомінально);
  • Ультразвукова діагностика молочної залози;
  • Діагностика вагітності (3D доплерометрія)
  • Діагностика вагітності (4D, доплерометрія)
  • Діагностика вагітності
  • Консультація уролога
  • Масаж уретри
  • Лікування уретриту
  • Бужування уретри
  • Консультація гінеколога
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок)
  • ПАП тест
  • Встановлення внутрішньоматкової спіралі
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі
  • Лікування захворювань шийки матки
  • Медикаментозне лікування ерозії шийки матки
  • Лікування ерозії шийки матки

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Іван
Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.
Анастасія
Різко скинула 20 кілограм. Рідні почали хвилюватися. Я теж розхвилювалась. Записалась на прийом. Лікар направив мене на гормональні дослідження. Медсестра взяла 5 мл крові із вени. Через декілька днів отримала результат. Як виявилось у мене серйозні ендокринні порушення. Лікар прописав конкретний курс лікування. Чітко дотримуюсь його та поступово повертаюсь до норми. Дякую.
Микола
З’явився уретрит. Нестерпний біль змусив мене швидко записатися до уролога. Лікар призначив проходження деяких аналізів. Здав загальний аналіз крові та сечі. Венеричних захворювань не мав, тому сподівався, що нічого серйозного. Не хотів приймати антибіотиків, так як після них виникають дуже тривалі закрепи. Однак потрібно було їх приймати. Дякую лікареві, що підкріпив лікування уретриту препаратами, які підтримують мікрофлору кишківника. Ані закрепів, ані уретриту.
Михайло
Я страждала від неінфекційного уретриту, що виник унаслідок сечокам’яної хвороби. Лікар мені пояснив, що дрібні камінці, які проходять крізь уретру пошкоджують слизову оболонку. Саме це і спричинює запалення уретри. Спочатку приймала знеболюючі. Однак, пояснила лікареві, що все ще відчуваю біль. Хоча розуміла, що знеболюючим тут не зарадиш. Призначені антибіотики подолали хворобу. Моя вам порада, не засмічуйте організм продуктами самолікування. Зверніться до професіонала і захворювання через лічені дні пройде.
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.