Два К

Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський

Години роботи:

або дзвоніть за телефонами:

+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01

Медичний центр "Два К" спеціалізується на діагностиці, лікуванні захворювань за напрямками гінекології, урології, дерматології та психології. Фахівці клініки мають багаторічний досвід та кваліфікацію.

До послуг пацієнтів надаються:

• УЗД внутрішніх органів, трансвагінальне та трансабдомінальне УЗД;
  • лабораторні дослідженні;
  • консультації фахівців;
  • діагностику вагітності;
  • лікування безпліддя;
  • лікування ІПСШ;
  • лікування інфекційних уражень шкіри, нігтів;
  • лікування урологічних захворювань;
  • психологічний супровід вагітних з ускладненим анамнезом;
  • психологічна підготовка до пологів, сімейних пологів;
  • психологічний супровід вагітності;
  • діагностика рівня готовності та підготовка дитини до навчання у школі;
  • сімейне консультування;
  • розвиток психічних процесів у дітей;
  • робота з складними підлітками та їх сім'ями;
  • психодіагностика та психокорекція за запитом проблеми клієнта.

Переваги медичного закладу — високотехнологічне обладнання, сертифіковані препарати та послуги, конфіденційність та анонімність.

Місцезнаходження медичного центру — вул. Зелена, 51.

Два К, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізняеться від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

• Ультразвукова діагностика органів та систем (трансвагінально та трансабдомінально);
  • Ультразвукова діагностика молочної залози;
  • Діагностика вагітності (3D доплерометрія)
  • Діагностика вагітності (4D, доплерометрія)
  • Діагностика вагітності
  • Консультація уролога
  • Масаж уретри
  • Лікування уретриту
  • Бужування уретри
  • Консультація гінеколога
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок)
  • ПАП тест
  • Встановлення внутрішньоматкової спіралі
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі
  • Лікування захворювань шийки матки
  • Медикаментозне лікування ерозії шийки матки
  • Лікування ерозії шийки матки

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Іван
Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.
Анастасія
Різко скинула 20 кілограм. Рідні почали хвилюватися. Я теж розхвилювалась. Записалась на прийом. Лікар направив мене на гормональні дослідження. Медсестра взяла 5 мл крові із вени. Через декілька днів отримала результат. Як виявилось у мене серйозні ендокринні порушення. Лікар прописав конкретний курс лікування. Чітко дотримуюсь його та поступово повертаюсь до норми. Дякую.
Микола
З’явився уретрит. Нестерпний біль змусив мене швидко записатися до уролога. Лікар призначив проходження деяких аналізів. Здав загальний аналіз крові та сечі. Венеричних захворювань не мав, тому сподівався, що нічого серйозного. Не хотів приймати антибіотиків, так як після них виникають дуже тривалі закрепи. Однак потрібно було їх приймати. Дякую лікареві, що підкріпив лікування уретриту препаратами, які підтримують мікрофлору кишківника. Ані закрепів, ані уретриту.
Михайло
Я страждала від неінфекційного уретриту, що виник унаслідок сечокам’яної хвороби. Лікар мені пояснив, що дрібні камінці, які проходять крізь уретру пошкоджують слизову оболонку. Саме це і спричинює запалення уретри. Спочатку приймала знеболюючі. Однак, пояснила лікареві, що все ще відчуваю біль. Хоча розуміла, що знеболюючим тут не зарадиш. Призначені антибіотики подолали хворобу. Моя вам порада, не засмічуйте організм продуктами самолікування. Зверніться до професіонала і захворювання через лічені дні пройде.
+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Записатися на прийом
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Львів вул. Донцова, 20/2а р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності