Діагностичний центр Медіс на Некрасова

Львів вул. Некрасова, 35 в р.Личаківський

Години роботи:

Записатися на прийом

Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.

Пацієнтам запропановані дослідження:

• алергічні проби;
  • пренатальний скринінг;
  • УЗД.

Переваги діагностичного центру:

• обладнання європейського рівня, яке виключає випадковий вплив людського фактору;
  • використання одноразових витратних матеріалів;
  • дотримання умов зберігання та транспортування біологічного матеріалу;
  • постійний контроль за рівнем якості досліджень.

Медичний центр "МеДіс" на Некрасова вдало розташований. За потреби працівники клініки виконують забір матеріалу дома у пацієнта. Результат можливо отримати на електронну пошту.

Діагностичний центр Медіс на Некрасова, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізняеться від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

• УЗД селезінки
  • УЗД головного мозку
  • УЗД наднирників
  • ЕхоКГ - скринінг 130
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД передміхурової залози
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД передміхурової залози і насінних бульбашок
  • УЗД нирок

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Андрей
Прекрасный специалист, строгий и ответственный человек, один из лучших врачей этого профиля.
Олег
Батька лікував у Томащука, тому знаю його як грамотного кардіолога. Дуже відповідально підходить до роботи, вміє домогтися гарних результатів і підтримати пацієнта.
Юлія
Довго налаштовувалася і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило, що оперував Киричок - класний хірург і людина хороша.
Вікторія
Справжній професіонал і мила жінка. Дуже тактовно і кваліфіковано допомогла мені впоратися з моїми проблемами.
Евгения
Петрух компетентный терапевт и культурный человек. Всегда доходчиво, понятно объясняет свое виденье проблемы и практически не ошибается в выборе лечения.
Кирило
Андрій Васильович хороший терапевт. Мав можливість переконатися в його високій кваліфікації, консультуюся у нього періодично, задоволений.
Аліса
Потрапити на прийом до Коритко це майже вдача. Не перший раз в нього лікуюсь, для мене він просто кращий.
Дарина
У дитини запідозрили інфекцію у шлунково-кишковому тракті. Ми злякалися і запанікували. Малюку 2 рочки. Дуже дякую нашому лікареві, який був привітний та терплячий. Пояснив, що нічого страшного немає. Потрібно задати аналіз калу. Пояснив коли і як це зробити. У нас виявили дисбактеріоз. Проходимо курс лікування. Дуже сподобалось ставлення лікаря та медперсоналу.
Карина
Галина Петровна опытнейший педиатр, поэтому я с ребенком решила обратиться именно к ней. Милейшая женщина и специалист прекрасный, приятно было лечиться под ее наблюдением.
Євгенія
Будучи вагітною проходила процедуру ультразвукового дослідження. Все що я та мій лікар хотів дізнатись про те як проходить моя вагітність апарат узд дуже чітко показував. Саме завдяки цим обстеженням я знала що все добре і не хвилювалась.
Галина
Киричок отличный хирург-флеболог. В меру строгий, но всегда поддерживает пациента и может настроить его на благоприятный результат.
Григорій
Пащак вміє підтримати пацієнта, знайти з ним спільну мову. Не сумнівайтесь - ви швидко в нього вилікуєтесь.
Арсен
Роман Зіновійович справжній спец і просто класний чоловік! Стільки разів мене виручав по найделікатнішим питанням, довіряю йому повністю.
Віктор
Труднощів постановки діагнозу не існує, якщо ви потрапили на прийом до Андрія Андрійовича! Та й людина він уважна і порядна.
Лариса
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.

Лікарі клініки Діагностичний центр Медіс на Некрасова

• Хірург
  • Ендокрінолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
Записатися на прийом
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.