Діагностичний центр Медіс на Некрасова

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.

Пацієнтам запропановані дослідження:

• алергічні проби;
  • пренатальний скринінг;
  • УЗД.

Переваги діагностичного центру:

• обладнання європейського рівня, яке виключає випадковий вплив людського фактору;
  • використання одноразових витратних матеріалів;
  • дотримання умов зберігання та транспортування біологічного матеріалу;
  • постійний контроль за рівнем якості досліджень.

Медичний центр "МеДіс" на Некрасова вдало розташований. За потреби працівники клініки виконують забір матеріалу дома у пацієнта. Результат можливо отримати на електронну пошту.

• Ціни на послуги

• УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД передміхурової залози
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД передміхурової залози і насінних бульбашок
  • УЗД нирок

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Людмила Єлфімова
Доброго вечора! Мушу поділитись, бо дуже болить(( Поставлю низьку оцінку-враження не найкращі! Мої батьки здавали аналізи у відділенні в Новояворівську-приємний представник, точні аналізи, швидко отримали результати і доступ до інтернет-результатів. Моя донечка теж там була пацієнтом-супер, навіть не зрозуміла як все готово)) І тут повторні аналізи у Яворівському відділенні. ЖАХ!!!! Ми просто "вибивали" результати(((( Ніхто, нічого і ніяк... Я була за кордоном. Мої батьки здавали аналізи у цьому відділенні з моєю донечкою 20.03. Результати мали бути на 21.03 на ранок на 10.00 в інтернет варіанті. Прийом у лікаря на 14.00. Дитина вже лікується третій тиждень, вже другий курс антибіотику-результати крові нуууу дуже!!! необхідні. А немає((( Батьки телефонують-обіцяють на протязі години хоча б щось сказати. Немає!!!!. Відвідини лікаря без аналізів. Халепа! І тільки сьогодні через велику кількість дзвінків і прохань, і навіть добрих погроз вже послугами юриста(а він у нас любить такі справи!)-ми отримали результати! Дякую! Більше ніколи не піду і Вам кажу-не ідіть! В Яворові-заборонено! Збережіть нерви і поїдьте у Новояворівськ або Львів! Будете здоровші-просто через те, що там працюють набагато компетентніші і відповідальніші люди!
Мы с мужем долго пытались зачать ребенка и когда я увидела 2 заветные полоски, то уже знала, кто будет вести мою беременность. Очень внимательный доктор, к нему все время ходит моя мама. Она и посоветовала мне врача. Я всегда получала ответы на все вопросы и довольна своим выбором.
Николай
Внимательный и ответственный. Диагноз сразу поставил, расписал лечение, дал рекомендации. Рад, что обратился к нему. Смело могу рекомендовать его как хорошего доктора.
Олег
Батька лікував у Томащука, тому знаю його як грамотного кардіолога. Дуже відповідально підходить до роботи, вміє домогтися гарних результатів і підтримати пацієнта.
Андрей
Прекрасный специалист, строгий и ответственный человек, один из лучших врачей этого профиля.
Юлія
Довго налаштовувалася і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило, що оперував Киричок - класний хірург і людина хороша.
Вікторія
Справжній професіонал і мила жінка. Дуже тактовно і кваліфіковано допомогла мені впоратися з моїми проблемами.
Евгения
Петрух компетентный терапевт и культурный человек. Всегда доходчиво, понятно объясняет свое виденье проблемы и практически не ошибается в выборе лечения.
Кирило
Андрій Васильович хороший терапевт. Мав можливість переконатися в його високій кваліфікації, консультуюся у нього періодично, задоволений.
Аліса
Потрапити на прийом до Коритко це майже вдача. Не перший раз в нього лікуюсь, для мене він просто кращий.
Дарина
У дитини запідозрили інфекцію у шлунково-кишковому тракті. Ми злякалися і запанікували. Малюку 2 рочки. Дуже дякую нашому лікареві, який був привітний та терплячий. Пояснив, що нічого страшного немає. Потрібно задати аналіз калу. Пояснив коли і як це зробити. У нас виявили дисбактеріоз. Проходимо курс лікування. Дуже сподобалось ставлення лікаря та медперсоналу.
Карина
Галина Петровна опытнейший педиатр, поэтому я с ребенком решила обратиться именно к ней. Милейшая женщина и специалист прекрасный, приятно было лечиться под ее наблюдением.
Євгенія
Будучи вагітною проходила процедуру ультразвукового дослідження. Все що я та мій лікар хотів дізнатись про те як проходить моя вагітність апарат узд дуже чітко показував. Саме завдяки цим обстеженням я знала що все добре і не хвилювалась.
Галина
Киричок отличный хирург-флеболог. В меру строгий, но всегда поддерживает пациента и может настроить его на благоприятный результат.
Григорій
Пащак вміє підтримати пацієнта, знайти з ним спільну мову. Не сумнівайтесь - ви швидко в нього вилікуєтесь.
Арсен
Роман Зіновійович справжній спец і просто класний чоловік! Стільки разів мене виручав по найделікатнішим питанням, довіряю йому повністю.
Віктор
Труднощів постановки діагнозу не існує, якщо ви потрапили на прийом до Андрія Андрійовича! Та й людина він уважна і порядна.
Лариса
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Олена
Коритко справжній авторитет серед колег та поміж пацієнтів. Дуже чемний, коректний, професіонал з великим досвідом. Мені подобається.
Мала проблеми із менструальним циклом. Пояснила гінекологу свою ситуацію. Та відразу направила на гормональне дослідження. В організмі був серйозний дисбаланс гормонів. Пити гормони не хотіла, бо багато чула, що жінки при цьому набирають вагу. Лікар сказав, що відразу до радикальних методів ми вдаватися не будемо. Призначила мені препарат рослинний препарат Циклонорм. На щастя, відбуваються позитивні зміни і без гормональних препаратів. Дівчатка, головне знайти правильного гінеколога!
Ганна
Я задовільна послугами Гресько Тетяни. Ввічлива людина, гарний гінеколог, в мене тільки приємні емоції від спілкування з нею.
Максим
Один з найкращих кардіологів, у котрого довелось лікуватись. Глибокі професійні знання та дуже уважне відношення до пацієнта.
Олена
10 мая '16г.
Дочурка йде до Галини Петрівни в кабінет, як на свято. Дуже позитивна людина та чудовий педіатр – діти це відчувають.

Лікарі клініки Діагностичний центр Медіс на Некрасова

• Хірург
  • Ендокрінолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка “ProCosmetic” - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00