Дитяча полікліника Веселка

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Дитяча поліклініка “Веселка” - приватний медичний центр, орієнтований на допомогу батькам та дітям, займається діагностування, лікуванням та профілактикою дитячіх захворювань від народження до повноліття. В клініці працюють лікарі вищої, першої та другої кваліфікації.

Пацієнтам надаються послуги:

• консультації педіатра;
  • виклик лікаря до дому;
  • консультації вузьких спеціалістів;
  • заняття з логопедом;
  • лікувальний масаж;
  • лабораторні дослідження;
  • вакцінація;
  • профілактичний медичний огляд дитини.

Переваги поліклініки - індивідуальний підхід, зручний сервіс, безпечне сучасне обладнання.

Знаходиться клініка за адресою пр. Червоної Калини 68. До послуг пацієнтів ігрова кімната, гарячий шоколад.

• Ціни на послуги

• Комплекс процедур на синаптофорі №10 1 200
  • Тренування акомодації 150
  • Первинна консультація педіатра 200
  • Суміжна консультація педіатра з вузьким спеціалістом 350
  • Консультування новонароджениої дитини з питань вигодовування та догляду в межах Сихівського масиву 350
  • Консультування новонароджениої дитини з питань вигодовування та догляду по Львову 450
  • Консультація психолога 200

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Вероника
, лікар Лис Тетяна
Спасибо Вам за качественное УЗИ — все очень быстро и результат сразу. Я очень довольна выбором врача. Рекомендую.
Лебедевы
Александра Юрьевича приглашали для осмотра малыша на дом. Врач специализируется на устранении проблем с пищеварением. В нашем случае доктор нам очень помог. После визита врача ребенку стало намного лучше. Хорошо, что обошлось без госпитализации и оперативного вмешательства.
Віолетта
Дуже раді, що познайомились в цій поліклініці з Папроцькою Оксаною. Дитина в захваті від сеансів масажу у цього спеціаліста, а ми з чоловіком задоволені результатами процедур. Приємно мати справу з професіоналом!
Катя
Недавно моего сына испугала соседская собака. С тех пор он начал заикаться. Нам рекомендовали обратиться к Попович Оксане Игоревне- специалисту неврологу. Лечение заняло много времени, но результат нас порадовал. Спасибо Вам огромное за помощь.
Марта
Я попала на прием к доктору Орнатской, когда моему сыну было пять лет. Дело в том, что с рождения у него были высыпания на лице и под коленями. Чего только мы не пробовали, чтобы очистить кожу, каких только врачей не посещали - сыпь продолжалась. Врач настолько подробно расспросила меня о питании и образе жизни сына, что я сразу поняла - мы в надежных руках.
Новосільский - лікар на своєму місці. Уважний і кваліфікований ЛОР-лікар, провів грамотне лікування нашої дитини, завжди доступний для консультацій.
Віра
Рада, що в моєї доньки першим гінекологом у житті була Орися Анатоліївна. Дуже тактовна, вихована жінка, та відмінний лікар. З нею легко спілкуватись, дуже подобається.
Світлана
Попович першокласний невролог, вміє обрати оптимальні методи лікування навіть в складних ситуаціях. Її професійна допомога моїй дочці була дуже доречною.
Олег
Були у Галини на прийомі, вона хороший педіатр. Діагноз нам легко поставила, та ліки призначила, син швидко одужав.
Про Дзікевич чула багато хорошого, тому коли потрібні була допомога педіатра, записалася до неї. З того часу, тільки в неї і лікуємось, дуже подобається.
Ольга Миколаївна
Подобається, що Христина не наполягає на медикаментах. Якщо можна намагається допомогти дитині без пігулок. Гарно та уважно, ставиться до дитини.
Александра
Большое спасибо за помощь. Не знаю, что бы мы без вас делали. Вы действительно хороший врач.
Геннадій
Звертався до Олександра Юрійовича на консультацію, збираюся у нього оперувати свою дитину. Вже познайомився з кількома його пацієнтам, всі стверджують - він відмінний хірург.
Валерія
Впродовж довгого часу підчувала постійну спрагу та сонливість. Було це влітку, тому подумала, що просто проблеми з водним балансом. Мало п’ю і організм вимагає рідини. Про всяк випадок вирішила сходити до ендокринолога. Проконсультувалась. Здала аналізи. І якби ще зволікала б, то ситуація була б куди гіршою. У мене виявили підвищений рівень цукру в крові. Дотрималась чітко прописаного лікування. Все тепер в нормі. Дякую.
Даша
В око потрапила тирса. Ой не передати, яке це жахливе відчуття чужорідного тіла в оці. Пішла до офтальмолога. Одна коротенька і не дуже приємна процедура і все у нормі! Дякую Вам. Гарне ставлення. Немає метушні. Лише позитивні відгуки!
Діана
Галина Зіновіївна дуже досвідчений гастроентеролог. З нашою донькою був випадок, коли тільки втручання Вівчарівської допомогло нам уникнути операції.
Валентина
Дуже вдячні лікарю за допомогу. Не уявляю, щоб ми без вас робили!
Марія
Напередодні випускного балу їхала у маршрутці і мене дуже сильно продуло. На наступний ранок не могла повернути шиєю. Записалась на онлайн-консультацію. Лікар приписав мазь Фаніган та знеболюючий препарат Нурофен. Через 2 дні танцювала на випускному! Дякую дуже.
Алла
Пощастило, що потрапили з сином на прийом до Добрянського. Задоволена відношенням, лікуванням, всі рекомендації і в подальшому стали в нагоді.
Олена
Дякую за вашу допомогу і турботу. Приємно, коли лікар так гарно ставиться до пацієнтів)
Софія
Направили сина на діагностику, так і познайомилися з Мар’яною. Сподобалося її професійне ставлення до роботи, увага і доброзичливість, висновок був корисним для подальшого лікування.
Михаил
Назначенный курс массажа помог. Огромное спасибо.
Михайло
У Мотник гарна репутація серед пацієнтів - уважний і відповідальний діагност. Тому якщо потрібно УЗД, записуємось до неї, загалом задоволений результатами і ставленням.
Сергій
Пройшли курс масажу у Катерини. Дуже приємно було бачити її відповідальне ставлення до роботи, дитині теж сподобалося.
Вікторія
У Христини Романівни мені сподобалось усе - ставлення до дитини, грамотний і чіткий підхід до роботи. Ну і звичайно благополучне одужання дочки за кілька днів приємно здивувало.
Виктория
Для сына массаж у Екатерины – любимое занятие при посещении поликлиники. Она отличный специалист!
Галина
Несколько раз обращались к Кристине Романовне и каждый раз она нам помогала справиться с нашими проблемами. Очень благодарны ей за помощь.
Приятный человек и квалифицированный доктор. Рекомендую.
Дуже гарна лікарка. Ввічлива і уважна. З дитиною відразу знайшла спільну мову. Лікування, яке вона призначила дійсно допомогло. Дуже вдячна за допомогу.
Анастасія
Гнідець дуже гарний травматолог. Лікували сина у нього, в короткий термін допоміг нам одужати.
Очень хорошее отношение к пациентам. Быстрая и точная диагностика. Рекомендую!
Надежда
Благодаря этому врачу мой ребенок снова может заниматься спортом. Огромное спасибо!
Ярослава
Обращалась к доктору Комендант с сыном. Была приятно удивлена отношением врача к ребенку. Очень хороший врач. Лечение было действительно эффективным. Огромное спасибо!
Аліна
Для консультації з дитиною зверталася до Тузяк. Приємно було спілкуватися і отримати професійні поради лікаря, нам це допомогло.
Марія
Завдяки цій чудовій лікарці алегрія нас більше не турбує. Щиро вдячні за допомогу!
Ярослава
, лікар Лис Тетяна
УЗД у Тетяни - це зразкове дослідження. Вона відповідальний і уважний діагност, і ніякі дрібниці не залишаться без її уваги. Дитині виписала точний діагностичний висновок, він нам дуже допоміг.
Олена
Вікторія Віталіївна знає свою роботу досконало. Ми вчасно звернулись до неї з сином та отримали кваліфіковану допомогу.
Антоніна Миколаївна
Коли у дитини болить вухо - це кошмар. Пройшли курс лікування під наглядом Богдана, запальний процес швидко погасили, дитина заспокоїлась і ми з чоловіком зітхнули з полегшенням. Линда - компетентний ЛОР-лікар!
Виктория
Благодаря Вам наши приступы ушли. Большое спасибо за помощь! Успехов Вам в дальнейшей работе!
Іван
Дочка в захваті від сеансів масажу у Ірини Володимирівни. Вона класний фахівець і приємна жінка.
Анжела
Мої діти люблять ходити на процедури до Оксани. Вона завжди привітна, терпляча, добре розуміється в своїй роботі.
Виктория
Тактичная и внимательная. Оказывает квалифицированную помощь.
Ирина прекрасный массажист. Моя дочь так любит ходить к ней на процедуры!
Хороший доктор, внимательный к мелочам, расписал простое лечение, которое помогло. Спасибо.
Артур
Не раз зверталися до Юраса з приводу лікування і для консультації. Хороший педіатр, допоміг нам дуже.
Олена
Дуже подобається лікар. Звертались вже декілька раз і кожен раз він надавав необхідну допомогу. Щиро вдячна, що бережете моїх дітей!
Лилия
Спасибо Вам оргомное за оказанную помощь! Не знаю, что бы мы без Вас делали!
Ольга Семенівна
На УЗД у Пасічник ми з онукою вдруге. Вона приємний, досвідчений діагност, все скаже як є – з в наших випадках не помилялась, тільки хороші враження.
Валентина
Обратиться к доктору Тузяк мне посоветовала сестра. Мне очень понравилась доктор. Приятная в общении, дело свое знает, лишних лекарств не назначает. Рекомендую.
Вікторія
Шнира нам допомогла встановити проблемні алергени, на які реагує організм доньки. Виписала нам ліки – зараз в нас контрольований стан. Нам подобаються результати лікування у Катерини.
Зверталась до лікаря екстренно. Часу на вибір не було. І не пожалкувала — гарна лікарка, знає свою роботу досконало. Щиро вдячна ій за допомогу.
Юлия
Диагностику доктор провела качественно. Результаты расписала, все объяснила. Мне все понравилось.
Анастасия
Чудесный доктор. Спасибо за индивидуальный подход!
Маргарита
08 мая '16г.
Чудова лікарка. Рекомендую!
Валентина
Поважаю Надію Романівну, онука мого вилікувала швидко. Відповідальний лікар, та дуже приємна жінка.
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.
Записатися на прийом
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка “ProCosmetic” - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00