Дитяча полікліника Веселка

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Дитяча поліклініка “Веселка” - приватний медичний центр, орієнтований на допомогу батькам та дітям, займається діагностування, лікуванням та профілактикою дитячіх захворювань від народження до повноліття. В клініці працюють лікарі вищої, першої та другої кваліфікації.

Пацієнтам надаються послуги:

• консультації педіатра;
  • виклик лікаря до дому;
  • консультації вузьких спеціалістів;
  • заняття з логопедом;
  • лікувальний масаж;
  • лабораторні дослідження;
  • вакцінація;
  • профілактичний медичний огляд дитини.

Переваги поліклініки - індивідуальний підхід, зручний сервіс, безпечне сучасне обладнання.

Знаходиться клініка за адресою пр. Червоної Калини 68. До послуг пацієнтів ігрова кімната, гарячий шоколад.

• Ціни на послуги

• Комплекс процедур на синаптофорі №10 1 200
  • Тренування акомодації 150
  • Первинна консультація педіатра 200
  • Суміжна консультація педіатра з вузьким спеціалістом 350
  • Консультування новонароджениої дитини з питань вигодовування та догляду в межах Сихівського масиву 350
  • Консультування новонароджениої дитини з питань вигодовування та догляду по Львову 450
  • Консультація психолога 200

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Олександр
01 серпня '17г.
Дуже хороша клініка, постійно, за потреби, користуємось її послугами. Приємні лікарі з хорошим підходом до дітей.
Вероника
02 березеня '17г.
, лікар Лис Тетяна
Спасибо Вам за качественное УЗИ — все очень быстро и результат сразу. Я очень довольна выбором врача. Рекомендую.
Лебедевы
25 лютого '17г.
Александра Юрьевича приглашали для осмотра малыша на дом. Врач специализируется на устранении проблем с пищеварением. В нашем случае доктор нам очень помог. После визита врача ребенку стало намного лучше. Хорошо, что обошлось без госпитализации и оперативного вмешательства.
Віолетта
25 лютого '17г.
Дуже раді, що познайомились в цій поліклініці з Папроцькою Оксаною. Дитина в захваті від сеансів масажу у цього спеціаліста, а ми з чоловіком задоволені результатами процедур. Приємно мати справу з професіоналом!
Катя
17 лютого '17г.
Недавно моего сына испугала соседская собака. С тех пор он начал заикаться. Нам рекомендовали обратиться к Попович Оксане Игоревне- специалисту неврологу. Лечение заняло много времени, но результат нас порадовал. Спасибо Вам огромное за помощь.
Марта
10 лютого '17г.
Я попала на прием к доктору Орнатской, когда моему сыну было пять лет. Дело в том, что с рождения у него были высыпания на лице и под коленями. Чего только мы не пробовали, чтобы очистить кожу, каких только врачей не посещали - сыпь продолжалась. Врач настолько подробно расспросила меня о питании и образе жизни сына, что я сразу поняла - мы в надежных руках.
05 листопада '16г.
Новосільский - лікар на своєму місці. Уважний і кваліфікований ЛОР-лікар, провів грамотне лікування нашої дитини, завжди доступний для консультацій.
Віра
27 жовтня '16г.
Рада, що в моєї доньки першим гінекологом у житті була Орися Анатоліївна. Дуже тактовна, вихована жінка, та відмінний лікар. З нею легко спілкуватись, дуже подобається.
Світлана
23 жовтня '16г.
Попович першокласний невролог, вміє обрати оптимальні методи лікування навіть в складних ситуаціях. Її професійна допомога моїй дочці була дуже доречною.
Олег
19 жовтня '16г.
Були у Галини на прийомі, вона хороший педіатр. Діагноз нам легко поставила, та ліки призначила, син швидко одужав.
15 жовтня '16г.
Про Дзікевич чула багато хорошого, тому коли потрібні була допомога педіатра, записалася до неї. З того часу, тільки в неї і лікуємось, дуже подобається.
Ольга Миколаївна
12 жовтня '16г.
Подобається, що Христина не наполягає на медикаментах. Якщо можна намагається допомогти дитині без пігулок. Гарно та уважно, ставиться до дитини.
Александра
09 жовтня '16г.
Большое спасибо за помощь. Не знаю, что бы мы без вас делали. Вы действительно хороший врач.
Геннадій
09 жовтня '16г.
Звертався до Олександра Юрійовича на консультацію, збираюся у нього оперувати свою дитину. Вже познайомився з кількома його пацієнтам, всі стверджують - він відмінний хірург.
Валерія
05 жовтня '16г.
Впродовж довгого часу підчувала постійну спрагу та сонливість. Було це влітку, тому подумала, що просто проблеми з водним балансом. Мало п’ю і організм вимагає рідини. Про всяк випадок вирішила сходити до ендокринолога. Проконсультувалась. Здала аналізи. І якби ще зволікала б, то ситуація була б куди гіршою. У мене виявили підвищений рівень цукру в крові. Дотрималась чітко прописаного лікування. Все тепер в нормі. Дякую.
Даша
02 жовтня '16г.
В око потрапила тирса. Ой не передати, яке це жахливе відчуття чужорідного тіла в оці. Пішла до офтальмолога. Одна коротенька і не дуже приємна процедура і все у нормі! Дякую Вам. Гарне ставлення. Немає метушні. Лише позитивні відгуки!
Діана
20 вересня '16г.
Галина Зіновіївна дуже досвідчений гастроентеролог. З нашою донькою був випадок, коли тільки втручання Вівчарівської допомогло нам уникнути операції.
20 вересня '16г.
Дуже вдячні лікарю за допомогу. Не уявляю, щоб ми без вас робили!
Марія
19 вересня '16г.
Напередодні випускного балу їхала у маршрутці і мене дуже сильно продуло. На наступний ранок не могла повернути шиєю. Записалась на онлайн-консультацію. Лікар приписав мазь Фаніган та знеболюючий препарат Нурофен. Через 2 дні танцювала на випускному! Дякую дуже.
Алла
18 вересня '16г.
Пощастило, що потрапили з сином на прийом до Добрянського. Задоволена відношенням, лікуванням, всі рекомендації і в подальшому стали в нагоді.
18 вересня '16г.
Дякую за вашу допомогу і турботу. Приємно, коли лікар так гарно ставиться до пацієнтів)
Софія
18 вересня '16г.
Направили сина на діагностику, так і познайомилися з Мар’яною. Сподобалося її професійне ставлення до роботи, увага і доброзичливість, висновок був корисним для подальшого лікування.
Михаил
18 вересня '16г.
Назначенный курс массажа помог. Огромное спасибо.
Михайло
13 вересня '16г.
У Мотник гарна репутація серед пацієнтів - уважний і відповідальний діагност. Тому якщо потрібно УЗД, записуємось до неї, загалом задоволений результатами і ставленням.
Сергій
12 вересня '16г.
Пройшли курс масажу у Катерини. Дуже приємно було бачити її відповідальне ставлення до роботи, дитині теж сподобалося.
Вікторія
11 вересня '16г.
У Христини Романівни мені сподобалось усе - ставлення до дитини, грамотний і чіткий підхід до роботи. Ну і звичайно благополучне одужання дочки за кілька днів приємно здивувало.
07 вересня '16г.
Для сына массаж у Екатерины – любимое занятие при посещении поликлиники. Она отличный специалист!
Галина
05 вересня '16г.
Несколько раз обращались к Кристине Романовне и каждый раз она нам помогала справиться с нашими проблемами. Очень благодарны ей за помощь.
04 вересня '16г.
Приятный человек и квалифицированный доктор. Рекомендую.
03 вересня '16г.
Дуже гарна лікарка. Ввічлива і уважна. З дитиною відразу знайшла спільну мову. Лікування, яке вона призначила дійсно допомогло. Дуже вдячна за допомогу.
Анастасія
02 вересня '16г.
Гнідець дуже гарний травматолог. Лікували сина у нього, в короткий термін допоміг нам одужати.
01 вересня '16г.
Очень хорошее отношение к пациентам. Быстрая и точная диагностика. Рекомендую!
Надежда
22 серпня '16г.
Благодаря этому врачу мой ребенок снова может заниматься спортом. Огромное спасибо!
Ярослава
21 серпня '16г.
Обращалась к доктору Комендант с сыном. Была приятно удивлена отношением врача к ребенку. Очень хороший врач. Лечение было действительно эффективным. Огромное спасибо!
Аліна
15 серпня '16г.
Для консультації з дитиною зверталася до Тузяк. Приємно було спілкуватися і отримати професійні поради лікаря, нам це допомогло.
Марія
14 серпня '16г.
Завдяки цій чудовій лікарці алегрія нас більше не турбує. Щиро вдячні за допомогу!
Ярослава
10 серпня '16г.
, лікар Лис Тетяна
УЗД у Тетяни - це зразкове дослідження. Вона відповідальний і уважний діагност, і ніякі дрібниці не залишаться без її уваги. Дитині виписала точний діагностичний висновок, він нам дуже допоміг.
08 серпня '16г.
Вікторія Віталіївна знає свою роботу досконало. Ми вчасно звернулись до неї з сином та отримали кваліфіковану допомогу.
Антоніна Миколаївна
07 серпня '16г.
Коли у дитини болить вухо - це кошмар. Пройшли курс лікування під наглядом Богдана, запальний процес швидко погасили, дитина заспокоїлась і ми з чоловіком зітхнули з полегшенням. Линда - компетентний ЛОР-лікар!
06 серпня '16г.
Благодаря Вам наши приступы ушли. Большое спасибо за помощь! Успехов Вам в дальнейшей работе!
Іван
06 серпня '16г.
Дочка в захваті від сеансів масажу у Ірини Володимирівни. Вона класний фахівець і приємна жінка.
Анжела
04 серпня '16г.
Мої діти люблять ходити на процедури до Оксани. Вона завжди привітна, терпляча, добре розуміється в своїй роботі.
04 серпня '16г.
Тактичная и внимательная. Оказывает квалифицированную помощь.
27 липня '16г.
Ирина прекрасный массажист. Моя дочь так любит ходить к ней на процедуры!
25 липня '16г.
Хороший доктор, внимательный к мелочам, расписал простое лечение, которое помогло. Спасибо.
Артур
17 липня '16г.
Не раз зверталися до Юраса з приводу лікування і для консультації. Хороший педіатр, допоміг нам дуже.
17 липня '16г.
Дуже подобається лікар. Звертались вже декілька раз і кожен раз він надавав необхідну допомогу. Щиро вдячна, що бережете моїх дітей!
Лилия
13 липня '16г.
Спасибо Вам оргомное за оказанную помощь! Не знаю, что бы мы без Вас делали!
Ольга Семенівна
На УЗД у Пасічник ми з онукою вдруге. Вона приємний, досвідчений діагност, все скаже як є – з в наших випадках не помилялась, тільки хороші враження.
11 липня '16г.
Обратиться к доктору Тузяк мне посоветовала сестра. Мне очень понравилась доктор. Приятная в общении, дело свое знает, лишних лекарств не назначает. Рекомендую.
Вікторія
03 липня '16г.
Шнира нам допомогла встановити проблемні алергени, на які реагує організм доньки. Виписала нам ліки – зараз в нас контрольований стан. Нам подобаються результати лікування у Катерини.
26 червеня '16г.
Зверталась до лікаря екстренно. Часу на вибір не було. І не пожалкувала — гарна лікарка, знає свою роботу досконало. Щиро вдячна ій за допомогу.
Юлия
Диагностику доктор провела качественно. Результаты расписала, все объяснила. Мне все понравилось.
Анастасия
15 червеня '16г.
Чудесный доктор. Спасибо за индивидуальный подход!
Маргарита
08 травня '16г.
Чудова лікарка. Рекомендую!
13 вересня '13г.
Поважаю Надію Романівну, онука мого вилікувала швидко. Відповідальний лікар, та дуже приємна жінка.
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
7,3
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Львів вул. Леся Курбаса, 5, к. 10 р.Галицький (Центр)
7,2
Приватна стоматологічна лікарня “Блакить” пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.
Записатися на прийом
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.