Дент Хелп, стоматологічний центр

Хмельницький, вул. Зарічанська, 57/1
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічний центр "Дент Хелп" почав роботу у 1998 році, надає весь спектр стоматологічних послуг у лікуванні зубного ряду. Фахівці клініки постійно вдосконалюють свої навики на тематичних курсах та семінарах.

Послуги, які пропонує клініка:

• консультація стоматолога, ортопеда, терапевта, ортодонта;
  • рентгенологічне дослідження ротової порожнини;
  • пломбування;
  • вектор-терапія;
  • відбілювання зубної емалі;
  • хірургічне лікування;
  • імплантація.

Переваги приватної клініки - сучасне високоякісне обладнання та матеріали, турботливий персонал, відсутність довгих черг, зручні умови лікування, гнучка цінова політика.

Знаходиться центр за адресою вул. Зарічанська, 57/1.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Дент Хелп, стоматологічний центр, вартість послуг:

• Комп'ютерна томографія 600
  • Пломбування кореневих каналів молочних зубів від 150
  • Постійна пломба для молочних зубів 400
  • Фіксація брекет-системи металевої від 8 000
  • Фіксація брекет-системи естетичної від 11 000
  • Фіксація брекет-системи комбінованої (естетична 3-3 зуби, металева на 4,5 зуби) 8 000
  • Фіксація брекет-системи металевої часткової (4 брекети на різці + кільця на моляри) 5 000
  • Пластинковий апарат на верхню або нижню щелепу 2 100
  • Апарат для швидкого розширення верхньої щелепи Hyrax на кільцях 7 000
  • Апарат для тимчасового роз’єднання прикусу 1 200
  • Апарат для розриву піднебінного шва 7 000
  • Фіксація незйомного ретейнера в ділянці 6-х зубів 1 400
  • Консультація стоматолога-ортодонта 100
  • Маніпуляції в кореневих каналах(препарування,розпломбування кореневих каналів,файлінг,механічна та мед обробка з використанням дентапорта “Моріта”) від 550
  • Обтурація кореневих каналів від 580
  • Куксова вкладка 1 160
  • Пластинковий знімний протез 6 800
  • Нейлоновий знімний протез 6 800
  • Бюгельний знімний протез 2 940
  • Професійна гігієна порожнини рота (зняття зубних відкладень, нальоту, поліровка зубів, рекомендації по догляду) від 670
  • “Вектор-терапія” (видалення під’ясеневого нальоту, поліровка поверхні кореня,зменшення глибини пародонтальних карманів): первинна терапія 2 200
  • “Вектор-терапія” (видалення під’ясеневого нальоту, поліровка поверхні кореня,зменшення глибини пародонтальних карманів): підтримуюча терапія 1 260
  • “Вектор-терапія” (видалення під’ясеневого нальоту, поліровка поверхні кореня,зменшення глибини пародонтальних карманів): професійна гігієна навколо имплантів (1 од.) 320
  • Відбілювання системою”Beyond”: дві щелепи 4 400
  • Видалення інородного інструмента з кореневого канала 1 200

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Вікторія
Хочу висловити свою думку про лікаря ЖУК НАДІЮ ОЛЕКСІЇВНУ!!! ПОДУМАЙТЕ ДОБРЕ ПЕРЕД ТИМ ЯК ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО ЦІЄЇ "ЛЮДИНИ"!!!!! Я ніколи не могла подумати, що лікарь з таким стажем, може так халатно відноситись до пацієтна. Причиною мого візита, було відколення пломби. При огляді лікарь наголосила на тому, що потрібно видаляти корінь та чистити канали, це при тому, що зуб мене зовсім не торбував. Через тиждень після чистки каналів, я прийшла на їх пломбування, і лікаря повідомила про те, що маю сильну біль у зубі, на, що вона відповіла: Це нормальне явище. І запломбувала його. Протягом одного місяця у мене не проходила біль, і я знову звернулась до неї, на, що вона знову відповіла, що біль може бути до пів року. Такі сталось протягом 4 місяців я періодично зверталась до них у клініку DentHelp, та через певний час у мене вже почала напухати десна, на що вона відповідали це нормально та призначала мені антибіотики. Та краше мені не ставало!! Діло дойшло до того, що їхній хірург запропонував мені два рішення проблеми це видалення зуба або розділити його навпіл, і це при тому, що точну проблему ніхто не назвав. А Надія Олексіїївна все запевняла, що все добре!!! Після цього я намагалась знайти лікаря який все таки пояснить мені вчому причина, і мені вдалось!! Оказалось, що ця ЛІКАРЬ, яка вже має великий стаж не вміє користуватись інструментами!! Вона зробила мені 3 перфораці!! ("Перфорация зуба представляет собой отверствие в корне зуба, которое врач может сделать при неаккуратной работе"). Вже з того часу минуло 9 місяців, і я досі намагаюсь спасти свій зуб, щоб в свої 21 його не втраимти!!! МИ ДОВІРЯЄМ ЛІКАРЮ СВОЄ ЗДОРОВ'Я, ЩОБ ЙОГО ПОКРАЩИТИ, А НЕ ЗІПСУВАТИ!!! Я ВКРАЙ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО ЛІКАРЯ, ТАК ХАЛАТНО РОБИТИ СВОЮ РОБОТУ ЦЕ ГРІХ!!! А знаєте, що лікарь відповіла на моє обурення про те, що вона не визнає своїх помилок та робить свою роботу не якісно: Чому ви такі схвильованні та злі, це ж лише один зуб!! СЕРЙОЗНО?? ЦЕ ЖАХЛИВО ЧУТИ ВІД ЛЮДИНИ ЯКА НАЗИВАЄ СЕБЕ КВАЛІФІКОВАНИМ ЛІКАРЕМ! ЦІЙ ЛЮДИНІ БАЙДУЖЕ, ПОДУМАЄТЕ ОДИН ЗУБ ПЛЮС, ОДИН МІНУС!!!
Вікторія
Останні 20 років лікую свої зуби у Жук Надії Олексіївни - лікаря Стоматцентру "Дент Хелп". Це якість , перевірена часом.
Альберт
Мастер своего дела!
И клиника и доктор меня порадовали. Не думала, что лечить зубы так просто.
Сергей
Пломбы держатся долго, зубы не болят. Спасибо врачу!
Олег
Это прекрасный стоматолог, лечит мои зубы уже два месяца. Результат радует.
Станислава
Доверилась этому стоматологу, теперь только у него лечусь
Наташа
Муж обратился к этому специалисту, потом я. Теперь это наш семейный стоматолог.
Семен
Теперь у меня есть возможность улыбаться. Спасибо доктору
Ксения
Спасибо за качественную установку зубных коронок! Я очень довольна.
Женя
Не пожалела, что попала к этому стоматологу. Замечательный врач!
Рая
Чудесный доктор, спасла мою "восьмерку"
Борис
Если вы до сих не нашли идеального для себя стоматолога, рекомендую обратиться за услугами к Иванчук Татьяне Константиновне. Очень хороший специалист.
Михаил
Хороший стоматолог, уже давно у нее лечусь.
Замечательный специалист. Пломбирует и лечит зубы без неприятной боли.
Дарья
Лечу свои зубки только у нее) Абсолютное доверие тому, что она делает.
Олег
Потрясающей красоты девушка, которая к тому же оказалась отличным стоматологом.
Никита
Еще год назад каждый поход к стоматологу был для меня испытанием. Но однажды обратился к Олегу Олеговичу и с тех пор лечу зубы только у него. Все процедуры проводит аккуратно и без боли.
Тарас
05 травня '16р.
Дякую за оперативне видалення зуба. Зробили все чітко та якісно.
Зверніть увагу на інші клініки:
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2
9,2
Медичний центр "Призма ОН" працює з 1996 року, надає повну кваліфіковану медичну допомогу у галузі акушерства і гінекології, терапії, неврології, ультразвукової діагностики.