Педіатрічна допомога, приватна медична практика

6.1
Хмельницький, (Хмельницький район), вул. Зарічанська, 3/2
Пн — Пт: 12:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна медична практика "Педіатрічна допомога" надає загальну допомогу у лікуванні дітей в напрямках педіатрії та отоларингології. Провідні фахівці - лікарі першої та другої категорії кваліфікації.

Послуги, які пропонує приватній кабінет:

• консультація педіатра;
  • огляд та консультація ЛОРа;
  • первинний огляд новонародженого;
  • діагностика та лікування захворювань;
  • контроль результатів;
  • програма "Сімейний лікар" для дітей.

Переваги практика - індивідуальний підхід, уважний та досвідчений персонал, якісні умови лікування, контроль за процесом.

Знаходиться кабінет за адресою вул. Зарічанська, 3/2.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Педіатрічна допомога, приватна медична практика, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Висококласний спеціаліст
Олександра
Якщо шукаєте лікаря, який працює на засадах доказової медицини - до Сергія Олександровича. Взагалі обожнюю тандем Зелінська-Коростель і щаслива, що коли щойно народила, вони працювали у Дубово і я на них натрапила ))
Олександра
Якщо шукаєте педіатра, який працює на засадах доказової медицини - вам до Марини Олегівни. Приємно, коли не виникає бажання порадитись із іще одним лікарем, тому що є абсолютна довіра, яка вибудовувалась роками і жодного разу не підвела.
Наташа
Дуже хороший лікар, вирішив мою проблему, нічого зайвого не призначав. Зараз ще лікуюсь, але результат бачу! Дуже вдячна за допомогу!!!
Констянтин
15 травня '18р.
Спеціаліст із новим підходом. Своя программа лікування пацієнтів із фанатизмом працює і видно що вирішення проблеми і репутація на першому місці. Із недоліків як і у всіх людей і лікарів вони є... це не сподобалось те як висловлюється про інших колег педіатрів, хоча і можливо права.
Ульяна
Читаю і здивована, що Марина Олегівна - лікар ДРУГОЇ категорії. Я у неї двох діток лікую і, по практиці, в нас притензій нуль, то куди вище? Бажаємо Вам, Марина Олегівна, терпіння, успіхів, здоров'я і дякуємо за ефективні консультації!!!
Наталя
Хороші спеціалісти, но дуже важко записатись на прийом, великі черги
Игорь
Суперовий лiкар, весь час навчаеться всьому новому,що може допомогти дiткам. Для неi кожен пацiент -Це не грошi,а дитинка яка потребуе допомоги. Звертаемся до неi вже 7 рокiв,тiльки завжди реально дiючи лiкування. Дiти не бояться , а знають ,що тьотя Марина зроби все,щоб малюк видужав. Моя оцiнка Це +100 балiв.
Альона
Лікар дійсно від Бога!!!дуже давно шукала хорошого педіатра. Дякую Вам за допомогу!!
Екатерина
Супер врач,ничего лишнего не назначает,внимательно осматривает,все детально объясняет.Умница.Специалист в своей сфере.Мы ей доверяем
Алла
Найкращий лікар. Лікуємось на протязі 8ми років. Респіраторний алергоз, бронхіти, гайморити - лікар завжди нам дуже допомагав. Головне - слухати рекомендаціїї, а не кидати лікування на півшляху через те, що дитина пішла на покращення. Був важкий випадок фронтиту, вилікував без хірургічного втручання. З мого боку безмежна вдячність і повага.
катя
поза записом відмовився прийняти дитину хоча в нас була нагальна ситуація навіть не поцікавився. Як людина просто непотріб як лікар не знаємо не довелось
Саша
Доктор справился с моей болячкой быстро, пришлось пройти несколько процедур. Умница
Квалифицированный доктор. Обращусь у ней еще. Нашла общий язык с ребенком.
Нина
Спасибо за оперативную помощь моему ребенку. Низкий вам поклон.
08 травня '16р.
Толковый доктор, который знает, что делает. Довольна тем, как помог моему ребенку.
Зверніть увагу на інші клініки:
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх
9,4
Медичний центр "Оксфорд Медікал" є філією міжнародної мережі клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними методами за 6 напрямками. Лікарі центру мають першу категорію кваліфікації, багаторічний досвід, пройшли додаткові тематичні курси та семінари.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00 Н: 08:00-17:00
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00