Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Алерго-імунологічний центр професора Пухлика

8.1
Вінниця, (Ленінський район), ш. Хмельницьке, 101 А
Пн — Пт: 08:30-16:30 Сб: 09:00-13:00

Запис має бути підтверджено оператором

Підібрати клініку для запису.

Телефон контактного центру Likarni.com.

Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Алерго-імунологічний центр Клініка професора Пухлика спеціалізується на діагностиці та лікуванні алергій та захворювань імунної системи. В штаті медичного закладу професор, кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої кваліфікації.

Послуги, які надає клініка:

 • консультативний прийом пацієнтів (алерголог, імунолог, дерматолог, пульманолог, гастроентеролог, отоларинголог, терапевт, педіатр, гомеопат);
 • УЗД внутрішніх органів;
 • спірометрія;
 • термографія;
 • алергодіагностика;
 • шкірні тести;
 • лабораторні дослідження.

Переваги медичного центру - високопрофесійний персонал, сучасне обладнання, власна імунологічна лабораторія, повний спектр діагностичних послуг для виявлення розладів імунної системи.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Алерго-імунологічний центр професора Пухлика, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • УЗД органів черевної порожнини 110
 • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 100
 • Консультація алерголога 180
 • Лікування всіх видів алергії
 • Лікування алергічного дерматиту і профілактика
 • Лікування алергічного риніту (нежитю)
 • Лікування алергічного висипу (висипань)
 • Лікування алергії алергічного кашлю і профілактика
 • Лікування алергічного кон'юнктивіту і профілактика
 • Лікування сезонної алергії (алергічних реакцій)
 • Лікування кропив'янки і ускладнень
 • Лікування алергії на холод (алергічних реакцій)
 • Лікування алергії при вагітності (алергічних реакцій)
 • Лікування алергії на амброзію (алергічних реакцій)
 • Імунологічні дослідження від 80
 • Алергологічна панель від 20
 • Консультація імунолога 180
 • Скринінгове імунологічне обстеження
 • Лікування вторинних і первинних імунодефіцитів

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Лілія Сергіївна
08 грудня '21р.
Найкращі рекомендації Мед.закладу!!! Дякую Тимчук Євгенії Вікторівні (дитячій гастроентеролог), УЗІ Тодоренко Наталія, Медсестрам (з маніпуляційної) та Дівчатам з ресепшну за якісну роботу і професійну допомогу!
10
Хом'ячук Т.С
18 листопада '20р.
18.11.2020р.Були на прийомі у імунолога Галини Євгеніївни щиро їй вдячні за уважний огляд пацієнта ,дійсно це висококваліфікований лікар,добра чуйна приємна людина ,хай Бог благословить вас ,вашу родину за вашу професійність.
10
Вікторія
18 листопада '20р.
Чудовий лікар
10
Алла
06 листопада '20р.
Супер спеціаліст, рекомендую. Уже років 6 з астмою спостерігаємось. Все вчасно радить, завдяки їй немає загострень і все проходить легко. Лікар і людина з великої букви.
10
Світлана
10 серпня '20р.
Дійсно лікар від Бога!!! Цінуємо, любимо і поважаємо)))
10
Юрій
Дуже хороший лікар! Рекомендую.
10
Наталья
27 січня '20р.
Супер специалист! Супер человек! Обращалась с обоими детьми С разницей по времени 9 лет. Обоим поставила правильный диагноз и лечение. Хотя до этого обращалась к других врачам безрезультатно.
10
Віктор
27 червеня '19р.
27 червня 2019 р., лікар Стремедловський Борис Антонович. Я отримав консультацію та результати лабораторних даних щодо моїх проблем з медикаментозної алергії. Приємно і корисно для пацієнта мати справу з професіоналом. Дякую!
10
Віктор
31 січня '19р.
Лікар від Бога саме він витягнув мене з того світу.Низький уклін Вам за врятоване життя!
10
Оксана
16 грудня '18р.
Самий найкращий лікар,якого Я обожнюю.
10
Вячеслав
11 грудня '18р.
Випадково потрапив на прийом до Анни Миколаївни за направленням сімейного лікаря, все дуже добре пояснила, призначила лікування. Дуже вдячний за допомогу. Приємні враження від спілкування з лікарем, що буває рідко.
10
Чорна Марина
29 листопада '18р.
Дуже вдячна Наталії Михайлівні) Вона не тільки кваліфікований лікар, а ще й Людина з великої літери. Всім раджу звертатись до неї, як до професійного лікаря! Дякую Вам за все!!!
7
Тетяна
14 липня '18р.
Кваліфікований спеціаліст , гарне відношення, вислухає, дасть пораду . Має підхід до дитини. Ми задоволені, рекомендую!
8
Ольга
27 лютого '18р.
Все добре
8
Даша
06 лютого '18р.
Найкращий лікар! І дуже добра людина! Вдячність від усієї сім'ї!
10
Людмила
31 січня '18р.
З 4 місяців наш син страждає на алергію (атопічний дематит)Ми звернулись до Ольги Вікторівни Чирки,дякувати їй наш син спокійно почав спати,пройшов сильний зуд та свербіж.Вона дуже нам допомогла за що їй велике дякуємо! Вона чудовий спеціаліст всім раджу!
10
Евгений
08 грудня '17р.
Професійна допомога з послідовним лікуванням и гарними покращеннями стану здоров`я, все нормально пояснюе, людина на свому місці 100 %
10
Людмила
14 листопада '17р.
Великий спеціаліст : велика вдячність, від усієї родини.
10
Олена
09 червеня '17р.
Суркова Н.М. призначила лікування та вилікувала алергію у сина. Дуже приємна в спілкуванні і вміє знаходити з дітками спільну мову. Висококваліфікований спеціаліст.
10
Татьяна
25 лютого '17р.
Хотелось бы выразить благодарность Татьяне Ивановне за ее квалифицированную помощь. Доктор быстро и доступно смогла нормализовать мое низкое артериальное давление. До консультации с врачом чувствовала себя очень плохо, постоянно кружилась голова, во всем теле ощущалась слабость. Спасибо ей!!
9
Марина
21 лютого '17р.
Шкода, що раніше мені не порадили звернутись до цього мед центру. Пощастило тут познайомитись з класним дерматологом – Кінзерською Ганною Олексіївною. У короткий термін позбавила мене захворювання та неприємної косметичної проблеми. Дякую!
9
Галкина
19 лютого '17р.
Моя дочь растет под наблюдением знающего педиатра. Меня это радует. Я полностью доверяю опыту и знаниям Аллы Михайловны. Она прекрасно ладит с детками. Знакомит родителей с профилактическими мероприятиями против различных вирусов. Отличный специалист. Советую.
8
Наталия
19 лютого '17р.
Выражаю огромную благодарность врачу-гастроэнтерологу Филатовой Людмиле Сергеевне! Чуткий прием, верные рекомендации и назначение правильного лечения = результат, что сейчас я не страдаю болями в желудке и полноценно сплю ночью) Спасибо Вам огромное! Успехов!
10
Марина
13 лютого '17р.
Хочу всем своим знакомым и незнакомым рекомендовать самого классного врача-аллерголога Суркову Наталью Михайловну. Она относится к такой категории врачей, которые любят свою профессию и всеми силами стараются помочь своим пациентам.
10
Анна
04 лютого '17р.
Сдавала аллергопробы у доктора Корицкой Ирины Владимировны. У меня на коже появились высыпания непонятного характера.Врач диагностировал крапивницу. Предложил эффективные препараты. Результатом довольна.
10
Оксана
07 листопада '16р.
Ірина Володимирівна не тільки першокласний алерголог, а й чудова людина. Завжди вислухає пацієнта і заспокоїть в скрутну хвилину. Призначений їй курс лікування буквально привів мене до тями, відчуваю себе відмінно!
9
Ніна
23 жовтня '16р.
Зараз я вже розумію, що мені пощастило потрапити на прийом до Богомолова! Дуже уважний і турботливий алерголог, а також висококваліфікований фахівець. Призначені їм ліки, та отримані рекомендації дуже мені допомогли.
7
Ольга
09 жовтня '16р.
Величезне спасибі Ганні Олексіївні за професійний підхід до роботи і уважне ставлення до пацієнтів! Останні півтора року користуюся тільки її послугами. Всім задоволена!
8
Людмила
09 жовтня '16р.
Обращалась к врачу с ОРВИ. Симптомы исчезли уже на второй день после начала лечения.
8
Лера
07 жовтня '16р.
Рекомендую доктора, лечила у нее гастрит.
8
Аліса
05 жовтня '16р.
Висловлюю щиру подяку Наталії Миколаївні за професіоналізм, тактовність і терпіння. Проходила у неї УЗ діагностику. Дуже уважно поставилася до моєї проблеми, склала докладний висновок.
9
Альбина
02 жовтня '16р.
Всей семьей пользуемся услугами доктора, очень довольны.
8
Дмитрий
29 вересня '16р.
Отличный специалист, побольше бы таких.
10
Анатолій
28 вересня '16р.
Дякую Бугая, що допоміг своєчасно розібратися з постановкою правильного діагнозу. Вчасно направив на необхідні дослідження, завдяки чому ситуація вирішилася в позитивну сторону.
7
Мария
22 вересня '16р.
Рада, что обратилась к этому гастроэнтерологу. Получила профессиональную помощь.
8
Віктория
21 вересня '16р.
Андрій Ігоревич справжній професіонал. Відчувається уважне ставлення лікаря та його намагання призначити пацієнту найбільш ефективне лікування. Дякую!
7
Анна
19 вересня '16р.
Огромная благодарность доктору!
9
Алена
17 вересня '16р.
Спасибо за скорость и профессионализм!
10
Ірина
12 вересня '16р.
По-перше, хамовиті баришні на ресепшині, які не всиляють довіри, по-друге зробила харчові алергопроби - результат був негативний, але коли почала їсти продукти то почалась алергія. Це звичайно тільки одиночний випадок у мене, але все ж
6
Валентина
10 вересня '16р.
Приятный человек, хороший специалист.
9
Максим
09 вересня '16р.
Спасибо доктору за назначенное лечение! Соблюдаю диету и чувствует себя отлично!
9
Віталій
08 вересня '16р.
Тетяна Іванівна, я рада що ваші рекомендації мені стали в нагоді. Ви уважний, турботливий і висококваліфікований лікар. Дякую Вам і всього самого найкращого!
8
Любов
06 вересня '16р.
Драчук чудовий, знаючий педіатр. Прийшли в цей медцентр тільки через неї. Маю до неї повну довіру як до відповідального дитячого лікаря,уважна до дрібниць в процесі лікування. Побільше б таких фахівців!
9
Ярослав
02 вересня '16р.
Филатова профессионал своего дела! К такому врачу можно с ребенком идти, не боясь за его здоровье. Толковый гастроэнтеролог и очень интересный человек. Приятно было у нее получить профессиональную помощь!
7
Сергій
21 серпня '16р.
Балінська уважна, грамотна, досвідчена, тактовна, все пояснює, зайвого для лікування не нав'язує. Дуже приємно було звернутися до неї і отримати професійну допомогу!
10
Максим
15 серпня '16р.
Благодарю за полезную консультацию.
10
Поліна
05 серпня '16р.
До Гуцол я потрапила пару років назад засмучена марним і навіть шкідливим лікуванням (замісна гормональна терапія). Лариса Петрівна повернула мені нормальний, стабільний стан призначенням гомеопатичних засобів. Зараз мені дуже добре. Дякую!
8
Валерия
01 серпня '16р.
Намучилась я со своей аллергией. По рекомендации подруги обратилась к Наталье Михайловне. Она прекрасный специалист – изучила историю болезни, полностью пересмотрела и назначила новое лечение. Совсем другое дело – я на много лучше себя чувствую
9
Оксана
Ользі Броніславівні вдалося підібрати необхідні мені медикаментозні засоби і дати рекомендації, дотримуючись яких я відчуваю себе добре. Продовжую у неї консультуватися.
9
Дмитрий
18 липня '16р.
Замечательный доктор, сейчас таких нечасто встретишь.
10
Алексей
12 липня '16р.
Обращался за помощью к доктору несколько раз для проведения УЗИ
8
Сергій
06 липня '16р.
Борис Михайлович професіонал у своїй галузі. Завдяки його досвіду і знанням у мене було виявлено захворювання на ранній стадії. Зараз продовжую лікування у доктора - все чудово.
7
Світлана
Борис Антонович дуже хороший алерголог. Уважний, відповідальний, приємний в спілкуванні. Дуже допоміг у вирішенні моєї проблеми. Дуже дякую!
10
Віктор
04 липня '16р.
Наталія Євгенівна лікувала мою онуку. Уважна, чуйна, компетентна. Високий професіоналізм доктора допоміг нам швидко одужати. Дуже дякуємо!
10
Віктория
03 липня '16р.
Ольга Вікторівна відмінний фахівець і просто душевна людина! Уважна, пам'ятає історію лікування, дійсно переживає за пацієнтів, контролює виконання лікувальних процедур. Спасибі за допомогу!
7
Александра
15 червеня '16р.
Хороший специалист. Высокий уровень обслуживания.
9
Полина
05 червеня '16р.
Спасибо за крепкий иммунитет!
8
Виталина
03 травня '16р.
Врач — настоящий профессионал, с первого раза диагностировал болезнь, назначил эффективное лечение.
9
Василий
30 листопада '-1р.
На приеме у Балинской Анны Николаевны у меня выявили гастрит. Врачу я полностью доверил лечение болезни. Строго соблюдал все рекомендации и выполнял медикаментозные назначения. Вскоре появилась положительная динамика. Общение с доктором проходило в доверительной обстановке, поэтому ,наверное, я быстро выздоровел.
10

Лікарі клініки Алерго-імунологічний центр професора Пухлика

Балінська Анна Миколаївна
Гастроентеролог
8,55
Записатися на прийом
Барціховський Андрій Ігорович
Отоларинголог
7,98
Записатися на прийом
Бондарчук Ольга Броніславівна
Імунолог
7,85
Консультація 180 грн.
Записатися на прийом
Бугай Олександр Федорович
Пульмонолог
8,03
Записатися на прийом
Гриньова Наталія Євгенівна
Імунолог
8,10
Консультація 180 грн.
Записатися на прийом
Гуцол Лариса Петрівна
Гомеопат
7,85
Записатися на прийом
Драчук Алла Миколаївна
Педіатр
7,65
Записатися на прийом
Кінзерська Анна Олексіївна
Дерматолог
7,65
Записатися на прийом
Колісник Тетяна Іванівна
Терапевт
7,32
Записатися на прийом
Пухлик Борис Михайлович
Алерголог
5,60
Консультація 180 грн.
Записатися на прийом
Смірнова Наталія Миколаївна
УЗД-спеціаліст
7,85
Записатися на прийом
Стремедловський Борис Антонович
Алерголог
8,57
Консультація 180 грн.
Записатися на прийом
Суркова Наталія Михайлівна
Алерголог
8,73
Консультація 180 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Алерголог
 • Гастроентеролог
 • Гомеопат
 • Дерматолог
 • Діагност
 • Імунолог
 • Отоларинголог
 • Педіатр
 • Педіатр перед вакцинацією
 • Пульмонолог
 • Терапевт
очистити
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Соборна, 92
7,0
Косметологічний центр “Леді Елеганс” спеціалізується в сфері косметології та краси.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Лікувально-реабілітаційний центр “ВінПрофіМед” відкритий у 2012 році, займається лікування захворювань опорно-рухового апарату та хворих неврологічного профілю.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-16:00
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
8,5
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця вул. Грушевського, 12
7,5
Центр пластичної хірургії “Еталон” спеціалізується в сфері хірургічних пластичних операцій, естетичної медицини та корекції тіла.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00